Dustin Poirier wyjaśnia, dlaczego rewanż z Conorem McGregorem jest dla niego tak ważny

129
middleeasy.com

Dustin Poirier wyjaśnił, dlaczego rewanż z Conorem McGregorem jest dla niego tak ważny. Od pierwszego starcia pomiędzy oboma zawodnikami minęło sześć lat.

Dustin Poirier miał okazję zmierzyć się z Conorem McGregorem na gali UFC 178, gdzie lepszy okazał się Irlandczyk. Od tego pojedynku minęło już sześć lat i teraz „Diamond” najprawdopodobniej dostanie możliwość zrewanżowania się McGregorowi. Dużo się mówi o tym, iż drugie starcie pomiędzy oboma zawodnikami odbędzie się 23 stycznia na gali UFC 257, ale nie było jeszcze żadnego oficjalnego potwierdzenia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W piątkowy wieczór Poirier wyjaśnił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, dlaczego rewanż z McGregorem tak wiele dla niego znaczy. Oto co „The Diamond” napisał na swoim Twitterze.

 „W tym rewanżu nie chodzi o wyrównanie rachunków. Chodzi o to, by dostać się tam, gdzie moje miejsce. To jest zemsta, ale dla mnie. Jestem winny tego zwycięstwa samemu sobie”

Kto Waszym zdaniem byłby górą w starciu Poirier vs. McGregor 2?

Zobacz także: Walt Harris zdradził, że jego celem jest zdobycie pasa mistrzowskiego UFC, a następnie przejście na emeryturę

źródło: bjpenn.com