Najtańszy abonament bez najatrakcyjniejszych transmisji oraz tylko z filmami, serialami i programami niesportowymi – Viaplay przeprowadza rewolucję w swoim cenniku, a my już dziś wiemy, że polski fan MMA nie będzie z tych zmian zadowolony…

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

O podwyżkach cen w Viaplay mówi się już od jakiegoś czasu. Dotąd platforma oferowała jeden pakiet ze sportem, filmami i serialami w cenie 34 zł. Skorzystało z niego wielu fanów KSW, po tym, jak organizacja zakończyła w grudniu ubiegłego roku współpracę z Polsatem Sport i przeniosła się z transmisją swoich gal na Viaplay właśnie.

Teraz platforma szykuje się do wprowadzenia dużych zmian w swoich pakietach dla abonentów. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, nowy cennik jest już potwierdzony i zacznie obowiązywać od marca tego roku. Pełen pakiet Viaplay w Polsce zyska on nazwę Total i będzie obejmować dostęp wszystkich transmisji wydarzeń sportowych, w tym gal KSW oraz wyścigów Formuły 1, które w lutym trafią do oferty platformy. W ramach tego abonamentu będą także dostępne nadal filmy i seriale, dokumenty i reality shows oraz programy dla dzieci. Cena pakietu Total będzie wynosić 55 zł, a jeśli zdecydujemy się wykupić go na cały rok z góry, to skorzystamy z ceny promocyjnej – 44 zł/miesiąc.

Wykupisz pakiet z KSW po nowej cenie 55 zł?
×

Fani sportów walki będą musieli zatem sięgnąć głębiej do kieszeni, bowiem pozostałe oferowane przez Viaplay pakiety nie będą zawierać transmisji z gal KSW:

  • pakiet Medium za 40 zł obejmuje transmisje wybranych wydarzeń sportowych (bez KSW i Formuły 1), a także wszystkie produkcje Viaplay, filmy i seriale, formaty reality show oraz treści przeznaczone dla dzieci,
  • pakiet Films & Series za 15 zł został stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach chcących oglądać filmy, seriale, reality show oraz treści dla dzieci, bez żadnych transmisji wydarzeń sportowych.

Zobacz także: KSW 2022 w liczbach. Podsumowanie pierwszego roku z ViaPlay.

źródło: Wirtualnemedia.pl