A rozpisce majowego KSW 82 można mówić wiele, ale na pewno nie to, że jest słaba. Dyrektor sportowy zadbał, by walki dostarczyły kibicom ogromnych emocji. Właśnie ogłoszono dwa ostatnie zestawienia.

KSW 82 będzie miało miejsce 13 maja w warszawskim Studiu ATM. Na przestrzeni ostatnich dni, przedstawiciele największej organizacji MMA nad Wisłą sukcesywnie ogłaszali kolejne zestawienia. Patrząc przekrojowo na całą rozpiskę, można się spodziewać wielu skończeń. Czy więc szykuje się rekordowo szybkie wydarzenie?

Zobacz także: Kazieczko przywita Brichtę w klatce na KSW 82

Dzisiejszego wieczoru na światło dzienne wypłynęły dwie ostatnie konfrontacje, które zamykają całą kartę. W jednym z nich, mający na koncie dwa występy w okrągłej klatce, Robert Maciejowski (6-4-1), przywita tam niepokonanego dotychczas na zawodowstwie, Wiktora Zalewskiego (4-0). Młody reprezentant WCA Fight Team po raz ostatni walczył w styczniu tego roku. Podczas drugiej edycji CAVE MMA skrzyżował rękawice z przybyszem z Egiptu, Mohamedem Ghalabem (6-7), bardzo szybko go rozbijając. Co ciekawe – wcześniejsze trzy potyczki również kończył przed czasem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W drugim pojedynku, który oficjalnie już potwierdzono, mający mistrzowskie zapędy Donovan Desmae (16-7), podejmie doświadczonego Gruzina, Raula Tutarauliego (31-7). Choć ostatni bój zdecydowanie nie poszedł po jego myśli, trzeba pamiętać, z kim się konfrontował – z byłym pretendentem do pasa, Romanem Szymańskim (17-6). Mając jednak na uwadze jego wcześniejsze dokonania, z całą pewnością możemy spodziewać się emocjonującej batalii.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Źródło: Instagram/KSW