Królczyk vs. Majchrzak i Kuberski vs. Kirschhiebel – takie dwa starcia odbędą się na gali Slugfest 14, 13 kwietnia w Murowanej Goślinie.

Jacek Królczyk to jeden z tych zawodników, który nie może narzekać na nadmiar sportowego szczęścia. Początek starć na galach zdecydowanie nie poszedł po jego myśli. Poprzednia walka dla Slugfest również. Teraz jednak jest na najlepszej drodze do tego, by tę passę przełamać. Już na początku marca stoczył wygrany pojedynek w formule K-1, gdzie pokazał się ze świetnej strony. Przyszedł więc czas, by udany występ zaliczyć również w

Mariusz Majchrzak będzie walczyć dla organizacji Slugfest po raz drugi. Pierwszy pojedynek też wspomina niechętnie. Chwila nieuwagi kosztowała go zwycięstwo. To jednak jeden z tych zawodników, który niczego sobie nie musi udowadniać, więc bez krzty wątpliwości, konsekwentnie wraca na salę treningową i najlepiej jak może przygotowuje się do kolejnego starcia.

 

Piotr Kuberski to chodzący dynamit. Gdyby nie kłopoty zdrowotne byłby z pewnością znacznie dalej w sportowej karierze, niż jest dziś. Ale nie poddaje się i nie robi ani kroku w tył! Dysponujący świetną stójką zawodnik do rywalizacji wrócił rok temu, by swojemu rywalowi pozwolić jedynie na minutę marzeń o wygranej. Szybkie TKO tylko go rozochociło, by teraz, w Murowanej Goślinie, sięgnąć po kolejne zwycięstwo.

Po stronie Seweryna Kirschhiebela jest na pewno jego doświadczenie. Karierę obaj zaczynali w podobnym czasie, ale to zawodnik z Bydgoszczy częściej pojawiał się w klatce. Mierzył się między innymi z Michałem Oleksiejczukiem, którego dziś oglądamy w UFC i walczył na dużych galach jak choćby Fighters Arena. Teraz pojawi się w klatce Slugfest licząc na to, że piątek trzynastego, nie będzie dla niego pechowym dniem.

 

Kup bilet, dopóki jeszcze są w sprzedaży!
Znajdziesz je w:
– Murowana Goślina:
Zakład Energetyczny Sport&Fitness, ul. Mściszewska 10,
Sklep Motoryzacyjny Auto Truck, ul. Łąkowa 16
– Gniezno: tel. 790 594 630
– Poznań: tel. 503 738 653

 

Informacja prasowa