Magazyn sportów walki Puncher od poniedziałku 6 marca zmienia godzinę emisji. Od teraz kibice MMA i boksu będą mogli oglądać fachowe analizy i komentarze ekspertów o 21:30 w Polsacie Sport. Dziś gośćmi Mateusza Borka będą między innymi Martin Lewandowski, Kamil Łebkowski i Gabriel Silva. Puncher w poniedziałek o 21:30 w Polsacie Sport.

W części Punchera poświęconej MMA będziemy mówić dziś przede wsystkim o zbliżającej się gali FEN 16 na warszawskim Torwarze, podczas której w walce wieczoru wystąpią Kamil Łebkowski (15-4, 8 KO, 2 Sub) i Gabriel Silva (5-0, 2 KO, 1 Sub). Obaj panowie stawią się w poniedziałek w studiu przy Ostrobramskiej 77 i skonfrontują się najpierw w szermierce słownej. Na „szermierkę” w klatkoringu FEN przyjdzie bowiem czas w sobotni wieczór, gdy Polak i Brazylijczyk zamkną warszawską galę drugiej największej polskiej organizacji.

Obok Łebkowskiego i Silvy gośćmi Mateusza Borka będą w poniedziałkowy wieczór także Marcin Szreder i Andrzej Janisz. Ten pierwszy niedawno skończył czterdzieści lat, ale w sobotni wieczór po raz kolejny wyjedzie do klatkoringu FEN, by udowodnić, że nadal jest w świetnej formie. Z kolei Janisz będzie komentatorem gali na warszawskim Torwarze, której rozpiska zapowiada się naprawdę pasjonująco.

O wiele większe emocje wśród kibiców MMA w Polsce budzi jednak karta walk gali KSW Colosseum na PGE Narodowym. W poniedziałek dołączył do niej kolejny pojedynek: Mariusza Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem, który także zawita do dzisiejszego magazynu sportów walki. Tym samym do obsadzenia włodarzom KSW pozostały jeszcze trzy walki: z udziałem Łukasza Jurkowskiego, Mateusza Gamrota oraz Damiana Janikowskiego. Być może rąbka tajemnicy w poniedziałkowym Puncherze uchyli Martin Lewandowski, który będzie kolejnym gościem Mateusza Borka.

W części bokserskiej porozmawiamy natomiast o minionym weekendzie, który obfitował w wielkie wydarzenia. Wraz z Januszem Pinderą wrócimy do tego co działo się na ringu w Londynie, gdzie Tony Bellew sensacyjnie pokonał Dawida Haye’a. Zajrzymy do Dzierżoniowa, gdzie swoją walkę stoczył Mateusza Masternak, a także za Ocean Atlantycki, gdzie cenne zwycięstwo nad Chadem Dawsonem odniósł Andrzej Fonfara.

Od 6 marca Puncher w każdy poniedziałek o 21:30 w Polsacie Sport.

Prowadzący: Mateusz Borek.

Goście:
– Martin Lewandowski, Tyberiusz Kowalczyk
– Kamil Łebkowski, Gabriel Silva, Marcin Szreder, Andrzej Janisz
– Janusz Pindera.

 

Informacja prasowa