Eduard Vartanyan przywita Rashida Magomedova w klatce ACA

261
źródło: VestnikMMA

Jak już was informowaliśmy Rashid Magomedov (23-5-1) podpisał kontrakt z organizacją ACA. Dziś na Twitterze ogłoszono, że na ACA 108 zmierzy się z Eduardem Vartanyanem (19-4).

Rashid „Gorets” Magomedov jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. W swojej bogatej karierze walczył dla wielu świetnych organizacji takich jak: M-1 Global, UFC czy PFL. Brał udział w dwóch turniejach Professional Fighters League w wadze lekkiej. Jednak nie udało mu się w nich zwyciężyć. Aktualnie posiada serię 2 porażek z rzędu. Podczas swojego poprzedniego występu na PFL 2019 #8 przegrał na punkty z Akhmetem Alievem (19-6).

Eduard Vartanyan na ACB 71 pokonał przez decyzję Andrey’a Koshkina (18-6) zdobywając tymczasowy pas mistrzowski w wadze lekkiej. 3 miesiące później na ACB 77 po raz drugi w karierze zmierzył się z regularnym mistrzem w tej dywizji Abdulem-Azizem Abdulvakhabovem (17-2) i przegrał z nim przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Obecnie jest fali 2 zwycięstw w ciągu. W ostatnim boju na ACB 95 wypunktował Joshua Avelesa (27-12-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Doniesienia: Alexander Romanov rywalem Marcina Tybury na UFC 251

źródło: ACA, Twitter