Efektownie walczący Alex Caceres wystąpi na gali UFC w Szanghaju

źródło: ufc.tv

Już krótce możemy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia kolejnej walki Alexa Caceresa. Informator Marcel Dorff za pośrednictwem Twittera przekazał dziś informacje o planowanym zestawieniu w wadze piórkowej z udziałem efektownie walczącego Amerykanina.

Gala w Szanghaju odbędzie się 25 listopada 2017 roku, a główną atrakcją wieczoru będzie pojedynek Andersona Silvy z Kelvinem Gastelumem. Zgodnie z informacją źródłową Alex Caceres (13-10-1) skrzyżuje w Chinach rękawice z miejscowym Guan Wangiem (16-1-1). Dla jego przeciwnika będzie to pierwszy występ w organizacji UFC. Debiutant legitymuje się bardzo dobrym rekordem, a znaczną większość swoich walk kończył poprzez nokaut.

Alex Caceres to prawdziwy weteran niższych kategorii wagowych UFC. W organizacji stoczył dotychczas 17 pojedynków mając za sobą pojedynki z takimi nazwiskami jak: Urijah Faber, Yair Rodriguez czy Sergio Pettis. W ostatniej walce Bruce Leeroy pokonał przed czasem Rolando Dy który nie był zdolny do kontynuowania walki z powodu kontuzji oka, walka odbyła się w czerwcu tego roku.

źródło: twitter.com