FEN 17- typowanie


„Baltic Storm” to przełomowa gala dla organizacji FEN. Pierwszy raz w historii organizacji walki toczyć się będą nie w klatkoringu a w klatce. W połączeniu z solidna rozpiską gwarantuje to spore emocje których nie brakuje na galach FEN. Przedstawiamy redakcyjne typowanie dzisiejszej gali.

 

Saulius Bucius vs Kamil Łebkowski

Michał: Pierwotnie rywalem Łebkowskiego miał być Brazylijczyk Caio Machado który z powodów komplikacji związanych z podróżą do Europy nie dotarł na czas do Gdyni, zastąpi litewski specjalista od szybkich poddań i nokautów Saulius Bucius. Litwin biorąc walkę na ostatnia chwilę z pewnością nie będzie faworytem, nie posiada  umiejętności na poziomie „Bomby”. Litwin nie będzie stanowić zagrożenia dla Łebkowskiego, który rozbije go w drugiej rundzie.

Typujący Buciusa:

Typujący Łebkowskiego:Mariusz, Kuba, Wojtek, Martyna, Łukasz, Michał

Martin Chudej vs Michał Wlazło

Martyna: Ktokolwiek wpadł na pomysł, aby zestawić Michała Wlazło z tym sympatycznym, ale knypkowatym Czechem, uknuł najwyraźniej plan zabójstwa doskonałego. Wysoki i piekielnie silny Wlazło będzie katem dla zawodnika, który wywodzi się z kulturystyki. Owszem, Michał przegrał już raz z niewiele wyższym od Chudeja Dawidem Morą, ale fighter z Czech nie ma żadnego z argumentów, jakimi dysponował Dawid (wspomnę tylko widowiskowy styl walki w stójce i sportową zawziętość). W wadze ciężkiej wszystko się może zdarzyć, ale… nie tym razem! Wlazło przez KO, najpóźniej w drugiej rundzie.

Typujący Chudeja:

Typujący Wlazło: Mariusz, Kuba, Wojtek, Martyna, Łukasz, Michał

Ricardo Nosiglia vs Michał Oleksiejczuk

Michał: Nosiglia w swoim debiucie zaprezentował się kapitalnie demolując Marcina Zontka. Oleksiejczuk nie walczył jeszcze z rywalem tej klasy co może stanowić nie lada problem dla młodego zawodnika z Łęcznej. Jeśli Michał utrzyma walkę na nogach to powinien dyktować warunki. Oleksiejczuk decyzja.

Typujący Nosiglie: Mariusz, Łukasz

Typujący Oleksiejczuka: Michał, Martyna, Marek, Wojtek

Patryk Nowak vs Piotr Hallmann

Michał: Typowe starcie na odbudowanie się. Nie ujmuję nic Patrykowi, jednak „Płetwal” nawet mimo ostatniej porażki to inna liga. Piotr wraca do kategorii lekkiej gdzie święcił największe triumfy. Liczę ze w tej walce zobaczymy Hallmana który odkurzy swoje niesamowite g&p. Hallman TKO 2 runda.

Typujący Nowaka:

Typujący Hallmana: Mariusz, Kuba, Wojtek, Martyna, Łukasz, Michał

Alexey Oleinik vs Aleksander Georgas

Michał: Georgas pierwotnie miał zmierzyć się z Kubą Kowalewiczem, jednak kontuzja reprezentanta WCA wykluczyła go z tego pojedynku. Jego miejsce zajął Alexey Olejnik. Zawodnik który wziął walkę na kilkanaście dni przed gala nie będzie stanowić zagrożenia dla  Georgasa który skończy go przed czasem.

Typujący Oleinika:

Typujący Georgasa: Mariusz, Kuba, Wojtek, Martyna, Łukasz, Michał

Grafika: Marek Romanowski