Dawid Kareciński nie dał zbyt wielu szans Maciejowi Kalicińskiemu, jednogłośnie wypunktowując go używając zapasów.

Runda 1:

Maciej Kaliciński rozpoczął od zadawania ciosów z prawej ręki. Middlekick doszedł do korpusu Dawida Karecińskiego. Niskie kopnięcie „Lokena”. Lowkick po stronie Karecińskiego. Po chwili, akcja ponowiona. Szukanie akcji ciosem podbródkowym w wykonaniu Kalicińskiego. Wysokie kopnięcie Macieja doszło do głowy rywala! Kareciński się zachwiał i desperacko ruszył w klincz, dociskając rywala do siatki. „Karakan” zrobił to w celu dojścia do siebie. Uchwyt zerwany. Walka na środku klatki. Chwila wymian w stójce, po czym Kareciński ruszył po sprowadzenie. Kaliciński szukał trójkąta nogami z pleców! Wydawało się, że jest blisko, aby przeciwnik odklepał lub odpłynął, jednak zdołał uciec. Sprowadzenie tym razem w wykonaniu Kalicińskiego! W kontrze, Kareciński zapiął gilotynę, jednak zabrakło czasu, by wykończyć akcję.

Runda 2:

Middlekick po stronie „Lokena”. Wywieranie presji przez Karecińskiego, ustawianie oponenta na ogrodzeniu. Udane sprowadzenie w wykonaniu „Karakana”, bez większych problemów sfinalizowane. Niewiele akcji z góry po stronie Karecińskiego. „Loken” doczłapał się do siatki, choć przeciwnik odpuścił i wstał. Na moment podniesienia pozycji przez zawodnika z Kamiennej Góry, „Karakan” ruszył po kolejne sprowadzenie pod siatką. Miał jednak problemy z dojściem do próby. Podebranie nogi. Uchwyt pod ogrodzeniem.

Runda 3:

Kopnięcie na korpus w wykonaniu Kalicińskiego. Szukanie obalenia po stronie Karecińskiego. Odpowiedź ciosem barkiem ze strony „Lokena”. Walka pod siatką. Klincz, kontrola po stronie Karecińskiego. Sędzia rozerwał uchwyt i wznowił starcie na środku klatki. „Karakan” sprowadził walkę po kilku sekundach, szaloną szarżą i taranem. Pozycja boczna Karecińskiego. Kaliciński zdołał się wykręcić. Garda Dawida. Na kilka ostatnich sekund, pojedynek powrócił do stójki, gdzie nie padł jednak żaden znaczący cios.

Wszyscy trzej sędziowie walkę punktowali w stosunku 29-28 na korzyść Dawida Karecińskiego.