Mansur Abdurzakov zdołał skończyć Szymona Duszę, poddając go uciskówką!

Runda 1:

Presja wywierana przez Szymona Duszę, próba zamknięcia przeciwnika na siatce. Mansur Abdurzakov mocniej rozluźniony od opolanina, ruchliwy na nogach. Pójście w klincz pod siatką przez Abdurzakova, szukanie sprowadzenia. Dobra obrona w wykonaniu „Lutadora”. Szymon szybko wstał, pojedynek toczył się w stójce. Wyniesienie Abdurzakova! Przejście przez całą klatkę z rywalem uniesionym ku górze i grzmotnięcie nim o matę! Abdurzakov podszedł po swój narożnik, by tam móc słuchać podpowiedzi swoich sekundantów. Abdurzakov skończył starcie w gardzie.

Runda 2:

Świetne niskie kopnięcie w wykonaniu Abdurzakova. Przestrzelona obrotówka na korpus, co Dusza wykorzystał do umieszczenia dwóch dobrych ciosów na głowie przeciwnika. Klincz, zainicjowany przez Abdurzakova, jednak Dusza zdołał odwrócić na chwilę pozycję. Szukanie sprowadzenia w wykonaniu Mansura, skontrowane przez „Lutadora”. Pojedynek ponownie w klinczu pod ogrodzeniem. Sędzia Michalak rozerwał uchwyt ze względu na pasywność. Prawy Duszy. Poprawka tym samym ciosem. Dwa uderzenia Abdurzakova. Dojście do klinczu pod siatką. Udane sprowadzenie w wykonaniu Mansura, kontrola.

Runda 3:

Presja wywierana przez Mansura. Zawodnik z Opola z kilkoma pojedynczymi ciosami. Dobre kolano i celne w wykonaniu „Lutadora”! Rywal szedł uparcie w klincz i szukał możliwości sprowadzenia, które po chwili uzyskał. Dusza starał się skontrować i zająć plecy Abdurzakova, jednak finalnie to on wylądował na plecach z oponentem w gardzie. Dusza wstał, stale jednak miał przeciwnika za plecami pod siatką. Po chwili, Abdurzakov zaciągnął przeciwnika do parteru. Wpięcie za plecami, szukanie naciskówki na brodę Duszy. Koniec, Dusza klepie!