Kamil Kraska nie bez problemów uporał się z Leandro Barbosą. W drugiej rundzie, Brazylijczyk był bowiem bardzo bliski skończenia pojedynku najpierw przez nokaut, następnie przez poddanie.

Runda 1:

Szukanie wysokiego kopnięcia w wykonaniu Leandro Barbosy, dobre ciosy Brazylijczyka doszły do głowy polskiego zawodnika. Kamil Kraska szukał obalenia, doszedł do klinczu pod siatką. Ciosy barkiem pod ogrodzeniem po stronie byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego organizacji FEN. Zastawienie nogi, udane sprowadzenie po stronie polskiego zawodnika. Barbosa szybko wstał, chwilę kontrolował uchwyt pod ogrodzeniem, został jednak ponownie podhaczony i sprowadzony przez przeciwnika. Szukanie zajścia za plecy przez Kraskę. Klincz pod ogrodzeniem. Kontrola w wykonaniu Kraski. Barbosa zaatakował lewą ręką, poprawił prawą. Middlekick Kraski. Wysokie kopnięcie Polaka, Brazylijczyk szukał latającego kolana. Polak się potknął, Brazylijczyk próbował wykorzystać sytuację, jednak popełnił błąd i znalazł się w parterze pod rywalem, gdzie został do końca rundy.

Runda 2:

Mocne rozpoczęcie przez Brazylijczyka. Niskie kopnięcia, rozpuszczone ręce. Ciosy nie dochodziły jednak do głowy Polaka. Kraska szukał wysokiego kopnięcia, po czym rywal udanie sprowadził go do parteru i zadał mu tam dwa ciosy młotkowe. Polak wstał, zapiął klincz pod siatką. Brazylijczyk odwrócił pozycję. Uchwyt zerwany. Lewy sierpowy Barbosy, szukanie latającego kolana w wykonaniu zawodnika z Brazylii w kontrze na szukanie sprowadzenia! Kontrola w parterze w wykonaniu Leandro, Kraska zdołał się jednak wyswobodzić z niedogodnego położenia i powrócił do stójki, gdzie ponownie zapiął klincz pod ogrodzeniem. Zerwany uchwyt. Szukanie obrotowego łokcia ze strony zawodnika z Brazylii. Szukanie obalenia po stronie Kraski. Udane. Barbosa wstał, ponownie znajdował się plecami na siatce i był kontrolowany przez rywala. Potężny cios Barbosy doszedł do głowy Kraski! Polak zatańczył na nogach, Leandro popełnił jednak błąd i wylądował w parterze! Barbosa szukał omoplaty!!! Kraska przetrwał jednak do końca rundy, choć nie był przytomny.

Runda 3:

Kraska od początku wywierał presję, chcąc ustawić przeciwnika na siatce. Szukanie sprowadzenia w wykonaniu Brazylijczyka, Kraska wyswobodził się z uchwytu i trafił kolanem, kopnięciem i podbródkowym. Brazylijczyk zepchnięty na siatce, zbierał ciosy od rywala, po czym ruszył po sprowadzenie, które dobrze wybronił Kraska. Barbosa oddał plecy. Polak nieustannie bił, podpięcie, przełożona ręka pod brodą, Brazylijczyk odklepał!