Marcin Łazarz wypunktował młodego i niedoświadczonego Bartosza Szewczyka.

Runda 1:

Mocny prawy Marcina Łazarza! Ugięły się nieco nogi pod Bartoszem Szewczykiem! Kopnięcie na korpus w wykonaniu Szewczyka. 1-2 w wykonaniu zawodnika trenującego w Ankosie MMA. Seria ciosami prostymi po stronie Szewczyka. Kopnięcie pod prawy łokieć w wykonaniu Szewczyka. Kolejna dobra kombinacja Szewczyka doszła do głowy Łazarza. Niskie kopnięcie młodszego z zawodników. Lewy i dwa prawe doszły do głowy doświadczonego fightera. Szukanie możliwości na sprowadzenie przez Łazarza. Klincz pod siatką, Szewczyk łatwo odwrócił pozycję i zerwał klincz. Kolano, kombinacja sierpowymi w wykonaniu Szewczyka. Dwa proste odłożyły się na głowie Marcina. Lewy na lewy. Szewczyk szukał kolan. Potężny prosty Łazarza powalił Szewczyka na deski! Bartosz jednak szybko się pozbierał, łapiąc klincz celem uspokojenia błędnika.

Runda 2:

Mocne ciosy śmigały z obu stron. Łazarz czaił się na kontrę, Szewczyk częściej inicjował akcje. Pojedyncze proste w wykonaniu Łazarza, szukanie sierpowych i kombinacji w wykonaniu Szewczyka. Lewy prosty Bartosza. Krótkie sierpowe Łazarza. Frontkick po stronie zawodnika trenującego w Poznaniu. Niskie kopnięcie w wykonaniu Szewczyka. Ponowienie akcji. Sierpowe ze strony Bartosza. Rozcięty łuk brwiowy Ankosiaka. Łazarz szukał ciosu na wątrobę. Middlekick w wykonaniu Szewczyka. Lewy sierpowy Marcina. Zawodnik z Białogardu polował na cios, ganiał swojego przeciwnika po całym oktagonie. Wysokie kopnięcie Szewczyka, przechwycenie nogi przez Łazarza, sprowadzenie, jednak bez kontroli. Wymiana na ciosy na sam koniec rundy, po szybkim powrocie na nogi ze strony Szewczyka.

Runda 3:

Mocne rozpoczęcie lewym ciosem ze strony Szewczyka. Presja wywierana przez Łazarza. Prawy i trzy niecelne lewe po stronie młodszego z zawodników. Prawy i poprawka lewym po stronie „Bane’a”. Trzy ciosy Szewczyka, szukanie uderzeń na korpus. Kombinacja bokserska Łazarza. Sierpowe Bartosza. Wysokie kopnięcie Szewczyka, akcja ponowiona, przejęcie nogi przez Łazarza, zajęcie pleców. Zerwanie uchwytu sierpowym ze strony białogardzianina. Szukanie frontalnego kopnięcia na korpus przez Szewczyka. Kombinacja złożona z wielu uderzeń i wysokiego kopnięcia po stronie Szewczyka. Mocne ciosy także w wykonaniu Łazarza. Wysokie kopnięcie Bartosza, zablokowane przez oponenta. Łazarz świetnie kontrował ciosy. Middlekick Szewczyka. Mocne uderzenia Szewczyka, kolano. Klincz pod kontrolą Szewczyka. Sędzia rozerwał i wznowił walkę w stójce. Łazarz z dobrą kombinacją prostych. Niskie kopnięcia Szewczyka. Nieintencjonalne kopnięcie w krocze zainkasowane przez zawodnika z Białogardu. Po wznowieniu walki, obaj ruszyli z ciosami, mocniej i celniej bił jednak Łazarz! Szewczyk ponownie na deskach! Szybko się pozbierał, klincz pod siatką, kontrola w wykonaniu Szewczyka.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Marcina Łazarza jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 28-29 na jego korzyść.