Jacek Jędraszczyk pomimo początkowych problemów w walce, zdołał przetrwać trudne chwile i odwrócić losy starcia na swoją korzyść, wygrywając starcie z Wawrzyńcem Bartnikiem na punkty.

Runda 1:

Obaj rozpoczęli od niskich kopnięć, jednak to Jacka Jędraszczyka wycięło rywala! Miejscowy fighter ruszył do parteru, nie był jednak w stanie ustabilizować Wawrzyńca Bartnika na macie. Walka powróciła na nogi, chwila klinczu pod siatką. Pojedynek powrócił na środek klatki, gdzie mocniej trafiał Bartnik, który rozpuszczał obszerne sierpowe. Frontalne kopnięcie Jędraszczyka. Kontra Jacka. Frontalne kopnięcie Bartnika! Jędraszczyk padł na deski, zasłonił głowę i zbierał uderzenia od przeciwnika, zdołał jednak wstać wykorzystując siatkę. Był jednak stale naruszony, zbierał kolejne ciosy od przeciwnika i chwiał się na nogach! Doświadczenie pozwoliło mu jednak przetrwać trudne chwile, po udanym sprowadzeniu pojedynku do parteru. Bartnik jednak wstał i sam sprowadził pojedynek do parteru. Podchwycona głowa rywala. Kolana w klinczu i uderzenia Bartnika. Uchwyt zerwany, Bartnik stale wywierał presję i starał się wyprowadzać celne uderzenia na głowę Jędraszczyka. Sprowadzenie po stronie Wawrzyńca, szukanie balachy z pleców u Jędraszczyka, z której jednak nic nie zdołało wyniknąć. Stójka, Jędraszczyk szukał ponownego sprowadzenia, wyprowadzał uderzenia z klinczu pod ogrodzeniem.

Runda 2:

Już od początku drugiej rundy, obaj rozpoczęli wymiany ciosami. Proste Jędraszczyka i frontalne kopnięcie, sierpowe i kolana na głowę w wykonaniu Bartnika. Szukanie obalenia w wykonaniu Jędraszczyka. Udane. Atak barkiem w parterze, praca w gardzie, kilka ciosów spadło na głowę Bartnika. Po dłuższej chwili kontroli po stronie Jędraszczyka, Bartnik zdołał odwrócić sytuację i przetoczyć rywala. Łokieć z dołu Jędraszczyka, Bartnik wstał i okopywał nogi rywala. Po chwili zszedł na chwilę do parteru, ponownie wstając do stójki. Szukanie obalenia po stronie Jędraszczyka, dojście do siatki, zajęcie pleców przez Jacka. Próba wpięcia za plecami w wykonaniu Bartnika, szukanie przełożenia ręki pod brodą przeciwnika. Przejście do dosiadu. Pasywność z pleców robiona przez Bartnika. Krótkie ciosy Jędraszczyka.

Runda 3:

Frontalne kopnięcie Jędraszczyka. Lewe proste Jędraszczyka, wysokie kopnięcie. Frontalne kopnięcie na korpus w wykonaniu Bartnika, lewa kontra Bartnika. Udane obalenie wyegzekwowane przez Jędraszczyka! Kontrola w parterze po stronie Jędraszczyka, dojście do półgardy. Bartnik nie był w stanie wstać ani przesweepować przeciwnika. Pojedynek znacznie stracił na efektywności. Bartnik oddał plecy. Mocno rozbita głowa Wawrzyńca.

Jacek Jędraszczyk jednogłośnie wygrał walkę na punkty, decyzją sędziów.