Filip Stawowy po świetnym zwycięstwie na Babilon MMA 16 chce walczyć z Kevinem Szaflarskim

115
źródło: Facebook

Wczoraj w Legionowie odbyła się gala Babilon MMA 16, gdzie zobaczyliśmy wiele ciekawych pojedynków.  W jednym z nich Filip Stawowy (7-1) po fantastycznej batalii pokonał przez TKO Marcina Kalatę (1-2).

W rozmowie z mediami po walce wyzwał on do walki Kevina Szaflarskiego (8-1). Do tego starcia miało dojść właśnie na wczorajszej walki, ale reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów nie przyjął oferty na to starcie z powodu kontuzji.

Chciałbym zawalczyć z kevinem szaflarskim tak jak mowiłem w w wywiadzie po walce. Jest on mocnym zawodnikiem i jest przede mną w rankingu. Lubię wyzwanie, a on na pewno takim będzie, dlatego chciałbym się spróbować i stoczyć z nim walkę.

powiedział Filip Stawowy.

Filip „Czołg” Stawowy jest niezwykle  widowiskowo walczącym zawodnikiem. Wszystkie swoje walki kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Obecnie posiada świetną passę pięciu wygranych z rzędu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kevin Szaflarski w 2015 został mistrzem świata w amatorskim MMA federacji IMMAF. Aktualnie jest niezwykle perspektywicznym zawodnikiem na Polskim rynku. Aktualnie jest na fali ośmiu wygranych z rzędu. W ostatnim boju na Babilon MMA 14 pokonał przez TKO Damiana Olszewskiego (3-3).

Zobacz także: Dricus Du Plessis potwierdza przejście do UFC: „Jestem gotowy na ligę mistrzów”

źródło: Youtube