Floyd Mayweather wskazuje zawodnika Ankos MMA i nazywa go „najlepszym na świecie”

źródło: Onet, facebook

Takiej promocji na międzynarodowym poziomie może pozazdrościć nie jedna gwiazda MMA. Floyd Mayweather właśnie sprawił, że skromnego zawodnika trenującego w poznańskim Ankosie MMA poznały miliony fanów sportów walki!

Drogi MMA i Floyda Mayweathera krzyżują się nie pierwszy raz. I choć legendarnego pięściarza nie widzieliśmy nigdy w akcji w tej właśnie formule, to jednak jego nazwisko jest bliskie fanom mieszanych sztuk walki z powodu choćby jego starcia bokserskiego z Conorem McGregorem oraz medialnych doniesień o ewentualnej walce z Khabibem Nurmagomedovem.

Dziś Mayweather ponownie wkroczył do świata MMA, tym razem zaskakując wszystkich prezentacją „najlepszego” jego zdaniem zawodnika MMA na świecie. Co ciekawe, padło na trenującego na co dzień w Ankos MMA Makhmuda Muradova (22-6).

Makhmud, który dużo bardziej niż na polskim rynku, znany jest obecnie u naszych południowych sąsiadów, trenuje w Poznaniu i z powodzeniem występuje pod szyldem Oktagon MMA, a wcześniej w barwach XFN.

Warto zaznaczyć, że Muradov jest związany z TMT MMA, czyli częścią firmy Floyda, zajmująca się promocją zawodników mieszanych sztuk walki. Uzbek zna się również prywatnie z legendarnym bokserem.

Czyżby szykował się jakiś nowy etap w karierze zawodnika? Może kontrakt z jakąś dużą organizacją?

źródło: Twitter