Już od piątku 19. listopada zapraszamy serdecznie do kin na najnowszy film Krzysztofa Kasiora poświęcony polskiej mistrzyni AFC w wadze słomkowej Aleksandrze Roli oraz jej trenerowi Konradowi ,,Bambiemu’’ Płazie.

,,Furia’’ jest prawdziwą gratką dla miłośników sportu. Dokument opowiada historię Aleksandry Roli, zawodniczki MMA, która niespodziewanie zdobywa pas amatorskiej Mistrzyni Polski i dostaje szansę walki o Mistrzostwo Świata w Las Vegas. Mordercze przygotowania zostają jednak zakłócone, kiedy Ola nagle się zakochuje. Dla jej trenera, Bambiego, oznacza to tylko jedno – zaprzepaszczenie jedynej szansy na wygraną. Czy Oli uda się zdobyć upragnione zwycięstwo?

Podczas seansu możemy obserwować skomplikowaną relację sportowego duetu i wraz z Olą brać udział w wielogodzinnych treningach. Dokument przybliża nam również sylwetkę Konrada Płazy, trenera z dziesięcioletnim stażem, który w 2017 roku szkolił kadry narodowe MMA. Sportowych emocji dostarcza towarzyszenie młodej sportsmence podczas walki na  Mistrzostwach Świata w Las Vegas.

,,Moim założeniem było przeplatanie scen z życia prywatnego ze scenami walk w klatce. Byłem świadkiem jej przemiany i odpowiedzi na pytanie: „Kim jest Aleksandra Rola?’’

mówi reżyser filmu.

Dzięki ,,Furii’’ mamy niepowtarzalną okazję dowiedzieć się, jaka jest Ola Rola – o czym marzy? Jakim przeciwnościom musi stawić czoła? Co musi poświęcić w drodze na szczyt? Odpowiedzi na te pytania możemy znaleźć w filmie.

Informacja prasowa