Gala UFC on ESPN+ 1 traci dwóch zawodników na tydzień przed wydarzeniem

źródło: kimura.se

Gala w Brooklynie będzie pierwszą transmitowaną przez telewizję ESPN. Jednak problemy nie ominęły tego wydarzenia i na tydzień przed z karty walk wypadają John Lineker (31-8) i Ion Cutelaba (14-3).

O całej sytuacji poinformował Ariel Helwani za pomocą swojego konta na Twitterze.

„Zarówno John Lineker, jak i Ion Cutelaba wypadają z walk, kolejno z Corym Sandhagenem i Gloverem Teixeirą. UFC szuka zastępstw, ale zostało tylko 8 dni do gali.”

Lineker miał zmierzyć się z Dominickiem Cruzem (22-2) na odwołanej gali UFC 233. Cruz doznał kontuzji i Brazylijczyka zestawiono z Corym Sandhagenem (9-1). Teraz jednak sam Lineker wypadł z walki i nie może pojawić się w przyszłym tygodniu na gali w Brooklynie.

W kategorii półciężkiej zmierzyć mieli się Ion Cutelaba i Glover Teixeira (27-7). Ale, jak podaje Ariel Helwani, Cutelaby również nie zobaczymy na gali w Brooklynie.

Organizacja UFC poszukuje obecnie zastępstw za tych zawodników. Jednak może okazać się to trudne z powodu uciekającego czasu. Gala UFC on ESPN + 1 odbędzie się 19 stycznia w Brooklynie. W walce wieczoru zmierzą się Henry Cejudo i TJ Dillashaw o pas kategorii muszej.

źródło: bjpenn.com |twitter/ariel helwani