Po ponad półtorarocznej absencji do akcji powróci Giga Chikadze. Gruzin wystąpi na gali w Singapurze, konfrontując się z Alexem Caceresem. Potwierdzenie znajdziemy na socialach dziennikarza Eurosportu Marcela Dorffa, który powołuje się na MMA Junkie

Giga Chikadze (14-3) po raz ostatni postawił stopę w oktagonie globalnego potentata w styczniu 2022 roku. Stanął wówczas w szranki z Calvinem Kattarem (23-7) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie przegrał na kartach sędziowskich. Była to dla niego pierwsza porażka pod szyldem największej promocji na świecie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kolejną walkę ma stoczyć 26 sierpnia, podczas organizowanego w Singapurze wydarzenia. Jak możemy przeczytać na Twitterze Marcela Dorffa, Gruzin skrzyżuje wówczas rękawice z przeważającym nad nim klatkowym doświadczeniem Alexem Caceresem (21-13).

Zobacz także: Łukasz Brzeski z kolejną walką w UFC

Caceres aktualnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw. Po raz ostatni wystąpił w czerwcu, mierząc się z Danielem Pinedą (28-15). Zawodnicy przewalczyli wtedy pełny dystans, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali triumf Alexa. Wcześniej rozbił jeszcze przed czasem Juliana Erosę (28-11).

Źródło: Twitter/Marcel Dorff