Druga gala Krwawego Sportu odbędzie się 12 września. Podczas eventu zobaczymy dwa czteroosobowe turnieje K1 na gołe pięści, kolejno w kategorii do 100 kg oraz w kategorii OPEN – powyżej 100kg.

Poza turniejem K1 na gołe pięści obejrzymy również SUPERFIGHT w tej formule, w którym to bronić mistrzowskiego tytułu będzie Dariusz Rutkiewicz.

Tradycyjnie już na gali odbędą się także SUPERFIGHTY w formule K1 w małych rękawicach oraz MMA.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W formule K1, lecz w małych rękawicach tym razem zobaczymy w malutkiej klatce Krwawego Sportu Dawida Łagosza. Na czerwcowej gali Krwawego Sportu Dawid dał wspólnie z Patrykiem Szopą najlepszą i najbardziej krwawą walkę tego wydarzenia.

Na plakacie zdradziliśmy już także nazwiska kilku zawodników, którzy staną do walki w turniejach K1 na gołe pięści. W starciu do 100 kg zobaczymy Michała Jeziorskiego, mistrza K1 Niemiec organizacji ISKA Patryka Hebla, czy zdobywcę trzech pasów zawodowego mistrza Polski w K1 w organizacji WKA, WKSF – Łukasza Szecówkę.

Z kolei w turnieju w kategorii OPEN zobaczymy miedzy innymi bardzo mocnego Adama Wiśniewskiego oraz Patryka Kowolla, z ogromnym doświadczeniem bokserskim i kickbokserskim.

zapowiada organizator.

Za sprawiedliwość i zdrowie zawodników w oktagonie ponownie odpowiadać będzie duet Michał Wlazło oraz Piotr Michalak. Po raz drugi w roli komentatorów usłyszymy Sebastiana Przybysza i Łukasza Jurkowskiego. Nowością podczas gali będzie studio, w którym do naszego redaktora Marcina Wrzoska dołączy Mariusz Olkiewicz, redaktor naczelny InTheCage.pl.

Bilety VIP dostępne na Facebooku (przez wiadomość prywatną) oraz przez kontakt mailowy biuro.northernevents@gmail.com.

Dostęp do PPV można wykupić na stronie www.krwawy-sport.pl.

Informacja prasowa