Na UFC Fight Island 3 do klatki powrócił weteran Shogun Rua (27-11-1), który po raz trzeci w karierze pokonał Antonio Rogerio Nogueirą (23-10). W rozmowie z mediami po walce wyraził chęć na rewanż z Paulem Craigiem (13-4-1).

To jest dobra opcja. Ja również chcę tej walki. Myślę, że może zrobić ten pojedynek jeszcze raz. Pragnę wrócić do Brazylii i zobaczyć się ze swoją rodziną. Chcę odpocząć i muszę porozmawiać ze swoim menadżerem Eduardo o swojej kolejnej walce.

powiedział Mauricio Rua.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Panowie zmierzyli się ze sobą na UFC on ESPN+22 i po trzech rundach wyrównanej walki sędziowie niejednogłośnie wypunktowali w tym starciu remis.

Mauricio „Shogun” Rua to jedna z legend mieszanych sztuk walki. W swojej bogatej karierze walczył z najlepszymi zawodnikami MMA na świecie. Był on mistrzem UFC w wadze półciężkiej. Mimo wielu stoczonych wojen nadal reprezentuje on bardzo solidny poziom nawet na tle młodszych zawodników.

Paul „Bearjew” Craig zadebiutował w Ultimate Fighting Championship na UFC on FOX 22, gdzie poddał Henrique da Silvę (15-7). On również wystąpił na UFC Fight Island 3, gdzie pokonał przez poddanie Gadzhimurada Antigulova (20-7).

Zobacz także: Khabib Nurmagomedov rozpoczął treningi przed walką z Justinem Gaethje

źródło: bjpenn.com