Wygląda na to, że Conor McGregor sposobi się już powoli na powrót do oktagonu amerykańskiego giganta. Raz po raz dzieli się bowiem w swoich mediach społecznościowych nagraniem z treningów.

Bezapelacyjnie największy gwiazdor MMA na świecie, Conor McGregor (22-6), w ostatnim czasie niespecjalnie dobrze radzi sobie w klatce. Na cztery minione walki zwyciężał zaledwie jednokrotnie. Na domiar złego, podczas zeszlego pojedynku nabawił się poważnej kontuzji, przez którą wyłączony był z rywalizacji na długi czas.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się jednak, iż wszystko zmierza w dobrym kierunku, a po urazie nie ma już nawet śladu. „Notorious” często dzieli się bowiem ze swoimi kibicami urywkami z treningów. Tym razem pokazuje pracę na worku.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, kiedy, ani naprzeciwko kogo Irlandczyk zawalczy przy najbliższej okazji. Sporo spekulowało się na temat ewentualnej rewanżowej potyczki z Floydem Mayweatherem Jr., natomiast takową niedawno całkowicie wykluczył prezes organizacji UFC – Dana White.

Zobacz także: Dana White wskazuje termin powrotu McGregora – będzie to walka w UFC, a nie rewanż z Mayweatherem

Źródło: Instagram/Conor McGregor