Klub Walki Grappler ma zaszczyt zaprosić na galę Grappler Night Extra: Halinów Edition, która odbędzie się 16 kwietnia w hali sportowej przy ul. Okuniewskiej 115 w Halinowie pod Warszawą. Fani sportów walki będą mogli obejrzeć pojedynki w formułach MMA, K-1 oraz w boksie. W walce wieczoru wystąpią dwaj flagowi zawodnicy organizacji: Sebastian Rawski z Klubu Walki Grappler oraz Damian Majewski z Nastula/Okniński Team.

W walce wieczoru wystąpi podopieczny Marcina Frankiewicza z Klubu Walki Grappler, Sebastian Rawski (2-0). Wywodzący się z dżudo żołnierz wojska polskiego na chwilę zrzuci mundur i zapomni o służbie ojczyźnie, by zaprezentować się w kolejnej walce zawodowej. Na ten moment trwają poszukiwania rywala dla Rawskiego i organizatorzy rozważają konkretne kandydatury przeciwników. Pewne jest, że mający na rozkładzie Huberta Jaszczuka oraz uczestnika jednej z gal KSW, Artura Zająca zawodnik mierzy wysoko i liczy na przeciwnika, który będzie równie zmotywowany do walki jak on.

W drugiej walce wieczoru podopieczny Mirosława Oknińskiego i Pawła Nastuli, Damian Majewski (0-2) zmierzy się z reprezentującym białoruski klub Nayar Grodno, Mansurem Azerbievem (0-0). Białorusin jest doświadczonym zawodnikiem kickboxingu, reprezentującym najlepszą w Europie białoruską szkołę Muay Thai. Damian ma wielkie doświadczenie bokserskie, więc w tym pojedynku nie doświadczymy walki w parterze. Zapowiada się pojedynek w stylu last man standing, więc tylko jeden z zawodników utrzyma się na własnych nogach.

Fani boksu również znajdą coś dla siebie. Tomasz Litewnicki, trener i zawodnik Respekt Fight Wawerskiej Szkoły Walki po latach treningów systemów obronnych i służbie ojczyźnie postawił sobie kolejne wyzwanie. Tym razem zawalczy w boksie, a jego przeciwnikiem będzie zawodnik Akerman Sokołów Podlaski, Jacek Gałązka. Obydwaj nie należą do ułomków, pojedynek został zakontraktowany w wadze ciężkiej, w której każdy cios może być tym ostatnim. Litewnicki będzie chciał zmazać złe wrażenie po Grappler Night 2, na której przegrał z Rafałem Jastrzębskim. Jacek Gałązka natomiast spełni swoje marzenie jeśli chodzi o występ ringowy i również chce pozostawić po sobie dobre wrażenie. To zwiastuje wielkie emocje.

Fani kickboxingu będą mieli okazję zobaczyć pojedynek w limicie do 77 kg, a w walce zobaczymy młodych wilków. Podopieczny Jacka Kęzika z KO Fight Club Łuków, Radosław Olkowicz zmierzy się z Jakubem Brolerem z Zone Fitness. Obydwaj dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportami walki, więc na pewno nie zabraknie im serca do walki. Organizatorzy spodziewają się twardej, bezkompromisowej walki toczonej w bliskim dystansie, a jak mogliście zaobserwować na wcześniejszych galach, pojedynki toczone w K-1 zwykle są najbardziej widowiskowe.

Ponadto podczas gali zobaczymy młodego kickboxera z Sulejówka, Sebastiana Wąsowskiego, perspektywicznych: Krystynę Iwanow oraz Daniela Rozenka z Klubu Walki Grappler oraz kilku innych zawodników, którzy będą się starali zapewnić niesamowity wieczór podczas pierwszej gali sportów walki w Halinowie.

Serdecznie zapraszamy na galę.
Organizatorzy

 

Informacja prasowa