Walka pomiędzy Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem zbliża się wielkimi krokami. Do pojedynku dojdzie już w najbliższą sobotę, a GSP postanowił wygłosić swoją opinię na temat tego wyczekiwanego starcia.

Georges St-Pierre (26-2) postanowił zdradzić, co jego zdaniem będzie kluczem do zwycięstwa dla Conora McGregora (22-4) oraz Dustina Poiriera (26-6). Obaj zawodnicy mieli już okazję zmierzyć się ze sobą na gali UFC 178, gdzie lepszy okazał się Irlandczyk. Kanadyjczyk rozpoczął analizę od „Notoriousa”.

Gala UFC 257 zbliża się wielkimi krokami, a ja postaram się podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami na temat walki wieczoru. Klucze do zwycięstwa dla Conora McGregora. Uważam, że Conor od początku pojedynku będzie musiał narzucić presję, tak jak zawsze to robi. Powinien wykorzystać swoją kreatywność oraz swoje kopnięcia. Powinien też uderzać dużo ciosów prostych lewą ręką. To jest jego chleb powszedni, chłopaki. Jego lewa ręka. Potrafi uderzać z dużą siłą i jest przy tym bardzo celny. 

Kanadyjczyk dodał następnie, co jego zdaniem będzie kluczem do zwycięstwa dla Dustina Poiriera.

Kluczem do zwycięstwa dla Dustina Poiriera będzie, moim zdaniem, używanie dużej ilości zwodów i umiejętne poruszanie się w klatce, aby mocne ciosy McGregora nie dochodziły do celu. Potem można spróbować zapasów, bo Dustin świetnie atakuje gilotyną. Moim zdaniem Dustin powinien szukać zwycięstwa w późniejszych rundach walki.

stwierdził GSP.

Zgadzacie się ze zdaniem Kanadyjczyka?

Zobacz także: „Uważam, że to mit” – McGregor odpowiada na zarzuty dotyczące jego wydolności

źródło: bjpenn.com