Patryk Tołkaczewski, który szerszej publiczności może być znany z pseudonimu „Gleba”, którym posługiwał się występując choćby dla GROMDY, zasila szeregi KSW. Wkrótce na światło dzienne mają wyjść szczegóły dotyczące jego debiutu.

Od 2021 roku, Patryk Tołkaczewski, rywalizował w formule walk na gołe pięści, budując swoją pozycję w organizacji GROMDA. Zdążył stoczyć tam sześć pojedynków, z czego pięć zakończyło się jego triumfem. Lepszy jednokrotnie okazał się od niego być wyłącznie Bartłomiej Domalik, który pokonał go w finale piątej edycji turnieju.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Teraz „Gleba” zakłada piąstkówki, przechodząc do MMA. Związał się on bowiem z największą nadwiślańską organizacją promującą tego typu rywalizację – KSW. Póki co nieznane są żadne szczegóły dotyczące jego pierwszego występu, jednakże niebawem ma to ulec zmianie.

Najbliższe wydarzenie wyprodukowane spod szyldu KSW ma mieć miejsce 13 maja w warszawskim studiu ATM. Kilka tygodni później organizacja ponownie zawita zaś na Stadionie Narodowym z drugą edycją z serii Colosseum.

Zobacz także: Wojsław Rysiewski – podsumowanie XTB KSW 81 | Roszady i zastępstwa na KSW Colosseum 2 [WYWIAD]

Źródło: Instagram/Patryk Tołkaczewski