Mocny skład, intensywne treningi i harmonogram wypełniony po brzegi – tak wyglądał pierwszy obóz sparingowy Ladies Fight Night. Żeńska federacja oficjalnie podpisała już pierwsze kontakty z zawodniczkami na walki podczas urodzinowej gali LFN ”Fortuna Dies Natalis”, która odbędzie się 17 grudnia!

Dla zawodniczek Ladies Fight Night to był wyjątkowo intensywny weekend. Kilka sesji sparingowych, dzień otwartych treningów w Fight CLub Łódź, spotkanie z reżyserem Patrykiem Vegą i wspólne oglądanie walki Jędrzejczyk-Kowalkiewicz, to tylko niektóre punkty w harmonogramie długiego, listopadowego weekendu z LFN.

W obozie udział wzięły tak utalentowane zawodniczki jak: Weronika Zygmunt, Patrycja Krawczyk, Katarzyna Sadura, Agnieszka Niedźwiedź, Katarzyna Lubońska, Martyna Czech, Katarzyna Posiadała, Judyta Rymarzak, Hanna Gujwan, Monika Bohn czy Katarzyna Biegajło. Podczas sparingów zabrakło tylko Sylwii Juśkiewicz, która niestety ma kontuzję i nie zawalczy podczas jubileuszowej gali organizacji.

„To nasz pierwszy obóz i mam nadzieję dopiero początek takich fajnych spotkań, na których dziewczyny będą mogły wymieniać się sportowymi doświadczeniami. Cieszy nas duża frekwencja i obecność wielu utalentowanych zawodniczek. Z uwagi na wielkość obiektu tym razem mogliśmy zaprosić na sparingi ograniczoną liczbę dziewczyn, ale mając na uwadze duże zainteresowanie wydarzeniem, następnym razem spotkamy się w jeszcze większym gronie.” – mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

W piątkowy wieczór włodarze federacji oficjalnie podpisali z zawodniczkami pierwsze kontrakty na walki w grudniowej gali. Podczas LFN ”Fortuna Dies Natalis” w klatkoringu zobaczymy na pewno Patrycję Krawczyk, Monikę Bohn, Weronikę Zygmunt, Martynę Czech i Katarzynę Sadurę. Na walkę wieczoru zakontraktowana została też jedna z najbardziej utalentowanych młodych zawodniczek MMA, Agnieszka Niedźwiedź!

Zobaczcie jak zawodniczki Ladies Fight Night przygotowują się do grudniowej gali!

[fsg_gallery id=”25″]

Informacja prasowa

źródło: Ladies Fight Night