„Przyszedł czas, na który długo czekałem. Czas, w którym należy ostatecznie zamykać sprawy związane z MMA Live i tak jak wcześniej już pisałem, nie powrócę do organizacji imprez pod tym szyldem. Niebawem wszystkie zaległe sprawy zostaną ostatecznie rozstrzygnięte. Błędy organizacyjne związane z galą wrześniową, które były przeze mnie opisywane zostały wielokrotnie przeanalizowane i więcej się nie powtórzą, zapewniam. Z tego miejsca chciałbym podziękować zawodnikom za cierpliwość i zrozumienie, a także zaufanie, gdyż z niektórymi będę miał szansę dalej współpracować.” – Dawid Patek.

(Źródło: http://ifn.tv)

Incredible Fighting Night (IFN), bo tak nazywa się nowa organizacja na polskim rynku, zadebiutuje 24 października w Częstochowie. Swoją galę w tym mieście organizowała również Fighters Arena. Włodarze IFN, Dawid Patek i Rafał Cuglowski, liczą na udany debiut w Częstochowie. Śląska gala zostanie pokazana na antenach kanału FightBox, a rozpiska będzie zawierać dziewięć emocjonujących pojedynków w formule MMA, które zapewnią zawodnicy m.in. z Czeczenii, Słowacji oraz Czech, prezentując swoje umiejętności oraz serce do walki.

Na dzień dzisiejszy znamy dwa pełne zestawienia pierwszej gali IFN – elektryzujące starcie w, którym na przeciw siebie staną Filip Wolański i Sergej Grecicho oraz drugi pojedynek w limicie do 66 kg, gdzie zmierzą się w Adrian Dela i Armen Stepanyan. Grecicho dwukrotnie pokonywał polskich zawodników na większych galach – najpierw wygrał z Sebastianem Grabarką na gali MMA Attack 2, a w ubiegłym roku wypunktował Jakuba Kowalewicza na gali KSW 26. Na gali wystąpi również jeden z bardziej doświadczonych zawodników w Polsce – Mariusz Radziszewski, a także efektownie walczący Tomasz Terlikowski. Resztę ogłoszonych nazwisk uzupełniają Mateusz Dubiłowicz, Martyna Czech, Marcin Krakowiak, oraz Sylwia Juśkiewicz. Lecz to jeszcze nie koniec! Organizatorzy mają w rękawie jeszcze kilka asów, warto poczekać na ich ogłoszenia!

Jak przyjmie się Incredible Fighting Night w naszym kraju? Znane nazwiska, spora hala wybrana na organizację pierwszej gali. Pozostaje nam tylko czekać oraz życzyć Dawidowi Patkowi i Rafałowi Cuglowskiemu jak najlepszego startu organizacji, a także prężnego rozwijania się.