Styl walki oraz zaangażowanie, z jakim Salahdine Parnasse wchodzi na arenę, sprawiają, iż mnóstwo kibiców z niecierpliwością czeka na jego kolejne potyczki. W mediach społecznościowych Francuza opublikowano sparing, podczas którego zawodnicy zdecydowanie się nie oszczędzali. 

Nie jest żadną tajemnicą, że Salahdine Parnasse (15-1-1) pragnie teraz wrócić na tron dywizji piórkowej w KSW. Pas utracił w styczniu bieżącego roku, po tym, jak już w pierwszej rundzie padł na deski w starciu z Danielem Torresem (12-4). Zdążył już jednak się odbić. Na gali z numerem 61 podjął chorwackiego „Nitro” i kontrolując przebieg batalii, ostatecznie poddał go przed końcem drugiej rundy.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy były czempion powróci do klatki. Ze względu na jego umiejętności, mnóstwo osób interesuje, co się u niego dzieje. Francuz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców, upublicznił fragment sparingu z mającym na koncie starty chociażby pod sztandarem UAE Warriors, Souhilem Tahirim (4-3-1). Na pierwszy rzut oka widać różnicę kilogramów i nie ma w tym nic dziwnego, bowiem 30-latek walczy w kategorii do 77 kilogramów. Sprawdźcie, jak Parnasse poradził sobie w rywalizacji z dużo cięższym od siebie „oponentem”.

Źródło: Instagram/Salahdine Parnasse