Po minionym potknięciu pod sztandarem KSW, Ion Surdu powrócił na właściwe tory. Podczas czwartkowego UAE Warriors 34 w Abu Dhabi, potrzebował około minuty, bo rozprawić się z doświadczonym Handessonem Ferreirą.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jeśli ktokolwiek powątpiewał w umiejętności Iona Surdu (12-4) po ostatniej porażce doświadczonej z rąk Krystiana Bielskiego (9-4), ten właśnie udowodnił, że ma jeszcze sporo do pokazania. Dobrze znany na naszej scenie „Dracul” zawalczył podczas 34. edycji UAE Warriors, gdzie stanął w szranki z napędzonym serią zwycięstw, Handessonem Ferreirą (18-4-1). Do pojedynku wszedł bez żadnych kompleksów i po niespełna minucie było już po wszystkim. Reprezentant poznańskiego ANKOS-u MMA jednym celnym ciosem całkowicie odciął prąd Brazylijczykowi, kilka uderzeń w parterze i sędzia przerwa spotkanie.