(Grafika: Marek Romanowski/Foto:Fight24.pl)

Prezentujemy serię materiałów przed nadchodzącą galą ICW w Jastrzębiu Zdrój. Samą galę będzie można obejrzeć już jutro na nasze stronie. Zapraszamy!

  • Swoją następną walkę stoczysz dla organizacji ICW. Co możesz o niej powiedzieć?

Witam. Patrząc na jej rodzący się debiut myślę, że będzie bombowo. Promocja gali jest w ciągłym biegu i jest na tyle zachęcająca, że powinna ściągnąć sporo osób a dla których oprawa gali oraz karta walk powinna przynieść sporo emocji bo przecież o to w sporcie chodzi.

  • Gdzie się do niej przygotowywałeś?

Głownie w Częstochowie w Wydra-gym oraz Lublińcu w War Dogsach plus obóz sparingowy w Gracie Barra Łódż i jak zawsze boksersko przygotowywał mnie Piotr Zyzik

  • Walczyłeś już z Maćkiem Browarskim. Co możesz powiedzieć o tej walce, jak ją wspominasz?

Bardzo bolały mnie pięści po tej walce, Maciek ma bardzo odporną głowę.

  • Jakie masz podejście do walk rewanżowych?

Według mnie każdy powinien mieć możliwość rewanżu.

  • Chciałbyś coś przekazać Mackowi?

Tak, mam nadzieję, że damy twardą mocną walkę.

  • Zmieniając temat, czym się zajmujesz oprócz MMA. Jakieś hobby?

Hmm MMA to akurat moje hobby więc oprócz tego prowadzę normalne życie syn, kohabitantka, praca, pies. W sumie to pochłania mój cały czas. Bardzo serdecznie chciałbym pozdrowić Kinie i Konrada za to, że cierpliwie znoszą moje humory w trakcie przygotowań.

  • Ile razy w tym roku chciałbyś zawalczyć, jakie masz plany na ten rok?

Jeśli tylko byłoby to możliwe to co miesiąc mógłbym walczyć z przerwą wakacyjną. Na koniec bardzo chciałbym podziękować paru firmom za pomoc w przygotowaniach. Przede wszystkim Retro Club w Częstochowie i FH Mini Pudło Piotr, firmie http://www.atletas.pl/ za wsparcie w doborze odżywek oraz ich dostarczeniu, firmie Poundout za ciuchy sportowe.

 

Rozmawiał Michał Malinowsky