„Irlandzki klown, narcyz, krzykacz”- tak rosyjska stacja zapowiadała walkę McGregora na UFC 246 [WIDEO]

330
źródło: thesportsdespatch.com

Rosyjski kanał telewizyjny, który ma prawa do emisji gali UFC, został zmuszony do usunięcia trailera zapowiadającego powrót do klatki Conora McGregora z powodu skarg fanów na jego obraźliwy wydźwięk wobec Irlandczyka.

Podobnie jak wszystkie stacje telewizyjne na całym świecie, które mają prawo emitować gale UFC, rosyjska Ren TV, postanowiła na dużą skalę promować powrót Conora McGregora po ponad rocznej przerwie do oktagonu UFC. Jednocześnie jednak, w przeciwieństwie do znakomitej większości innych kanałów, Ren TV – delikatnie mówiąc – nie rozpływa się nad osobą Irlandczyka…

Rosyjski dziennikarz, Denis Geyko, przetłumaczył na angielski wypowiedzi, jakie padają podczas tego trailera:

„Narcystyczny typ i krzykacz. Irlandzki klown, który myśli, że jest wspaniałym zawodnikiem. W ostatniej walce Rosjanin ukarał Conora McGregora za jego trash talk. Teraz ma innego rywala. Czy będzie to kolejna noc wstydu dla Irlandczyka?”

Geyko zdradził również, że stacja Ren TV została zmuszona do usunięcia tej zapowiedzi ze swojego kanału oraz mediów społecznościowych z powodu bardzo wielu skarg fanów MMA, którzy protestowali przeciwko wyraźnie obraźliwej wobec McGregora formie trailera.

źródło: Denis Geyko/Twitter, rt.com