10 listopada w Szczecinie odbędzie się EFM 4. Na tej gali Ivan Slobodiuk (0-0) zmierzy się z Deividasem Zukauskasem (1-1).

Ivan Slobodiuk jest reprezentantem klubów Berserker’s Team Stargard i Słubickiego Klubu Sportowego „StreetFighter’s”. Będzie to dla niego debiut w zawodowym MMA.

„W walce nr #4 wchodzimy na wysokie obroty, bo sięgamy po wagę ciężką! Na karcie wstępnej zobaczymy mieszkającego w Polsce Ivan Slobodiuk (0-0) urodzonego na Ukrainie, który wg trenera Marcina Wojtkowiaka ma w sobie coś wyjątkowego: „Ivan to żywa lokomotywa, która chce reprezentować dwa kluby – Berserker’s Team Stargard i Słubicki Klub Sportowy „StreetFighter’s”. Zawodnik ten ma już za sobą pojedynek jeszcze za czasów bokserskich, gdy tak mocno zdzielił klienta, że sam wystraszył się sytuacji, przestał na moment walczyć , ale po wszystkim znowu się odnalazł.”
Jeszcze wcześniej Ivan siłował się na rękę, bo to chyba ich narodowy sport na Ukrainie, przez co jest niezwykle silny. Wziąłem go na trening i dał radę. Parter, stójka… naprawdę dobrze sobie radzi. Wcześniej ważył 132 kg, a obecnie zszedł już do 125 kg i nawet przy tylu kilogramach robi świetne wrażenie.” Jego rywalem będzie bardziej doświadczony Litwin Deividas Zukauskas (1-1). Gdy podsumować jego dwa dotychczasowe pojedynki, z czego jeden w lutym w Polsce, to okazuje się iż spędził w oktagonie zaledwie 45 sekund. Zalecamy więc, aby w tym pojedynku nie mrugać 👀
Gala EFM 4 już 10 listopada. Wydarzenie będzie dostępne za pośrednictwem systemu PPV, w cenie 14 złotych.”

Deividas Zukauskas reprezentuje klub The Knight of Plunge. Zawodową karierę rozpoczął w 2017 roku na The Kinght of Plunge Taurris Cup 2017, gdzie poddał Aleksandara Fursyaka (0-1). W ostatnim boju na gali Browar Północny Fight Night przegrał przez TKO z Karolem Zolowskim (3-0).

Gala EFM 4 odbędzie się 10 listopada w Szczecinie.

Zobacz także: Francisco Barrio podpisał kontrakt z KSW

źródło: EFM