Mistrzowski rewanż pomiędzy Roberto Soldicem oraz Mamedem Khalidovem będzie miał miejsce? Chorwat ponownie podgrzał atmosferę, publikując w swoich mediach społecznościowych bardzo interesujący wpis.

Temat ewentualnej, drugiej potyczki pomiędzy Roberto Soldicem (20-3) oraz Mamedem Khalidovem (35-8-2) regularnie powraca co jakiś czas. Ostatnio było jednak o nim nieco ciszej… A to za sprawą doniesień, jakoby „Robocop” miał się przenieść do amerykańskiego giganta – UFC. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż wciąż ma ważny kontrakt z KSW na jedno starcie i wygląda na to, iż chciałby ponownie spotkać się w klatce z jedną z ikon nadwiślańskiej sceny.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Soldic zareagował bowiem na wpis Khalidova, dotyczący ich potencjalnego rewanżu. Oznacza to, że już niebawem może do niego dojść?

„Na jaki termin?” – odpisał krótko.

Zobacz także: Roberto Soldic vs. Abus Magomedov – sparingi na pełnej mocy [WIDEO]

Zawodnicy po raz pierwszy spotkali się w klatce KSW, w grudniu minionego roku, przy okazji 65. edycji. Finalnie górą był oczywiście Soldic, który ciężko znokautował reprezentanta olsztyńskiego Arrachionu przed drugim gongiem, sięgając tym samym po drugie, mistrzowskie trofeum.

Kto byłby górą w rewanżu?
×

Źródło: Instagram/Roberto Soldic, YouTube/KSW