Niestety, pojedynek na szczycie dywizji półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem oraz Aleksandarem Rakicem nie odbędzie się 26 marca w Columbus. Wszystko za sprawą tego, iż Polak nabawił się kontuzji i nie będzie w stanie przystąpić do starcia w tym terminie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jan Błachowicz (28-9) w marcu miał wejść do oktagonu UFC po raz pierwszy po utracie mistrzowskiego trofeum. Zdarzenie to miało miejsce pod koniec października minionego roku, gdy fenomenalnie dysponowany Glover Teixeira (33-7) kontrolując przebieg starcia, ostatecznie poddał Polaka przed końcem drugiej odsłony. Wygląda jednak na to, iż powrót „Cieszyńskiego Księcia” odłoży się w czasie…

Jeżeli chodzi zaś o Aleksandara Rakica (14-2), ten miał podejść do tej konfrontacji, napędzony serią dwóch wygranych. Po raz ostatni mogliśmy zobaczyć go w akcji, w marcu minionego roku, kiedy to mierząc się z Thiago Santosem (22-9), ostatecznie pokonał go na kartach sędziowskich. Wcześniej natomiast wychodził zwycięsko z pojedynku z niesamowicie doświadczonym Anthonym Smithem (36-16).

Zobacz także: [PL] Roberto Soldic o walce z Mamedem, pomocy Mousasiego i sparingach z Rakicem [WYWIAD]

Źródło: Instagram/Jan Blachowicz