Jan Błachowicz zaczepia Jona Jonesa: A kto jest gotowy na krwawy dzień 2 listopada, w Madison Square Garden?

22
żródło: mmamania.com | bloodyelbow.com

Wymiana „uprzejmości” między Jonem Jonesem a Janem Błachowiczem w mediach społecznościowych wciąż trwa. Tym razem to nasz najlepszy półciężki zaczepił „Bonesa” na Twitterze.

Jan Błachowicz nie ukrywa, że jest gotowy na starcie z mistrzem kategorii półciężkiej UFC i dąży do tego, aby spotkać się z nim jeszcze w tym roku. Jakiś czas temu po wywiadzie Polaka w programie Ariela Helwaniego, Jones zakpił z mistrzowskich zapędów Błachowicza. Oczywiście „Cieszyński Książę” odpowiedział Jonesowi na kpiące komentarze.

Tym razem to zawodnik Berkut WCA Fight Team zaczepił aktualnego mistrza kategorii półciężkiej UFC.

Jon Jones zapytał na Twitterze „Kto jest gotowy na kolejny, błogosławiony dzień?” na co Jan Błachowicz zareagował następującym komentarzem: „A kto jest gotowy na krwawy dzień 2 listopada, w Madison Square Garden?”

Póki co Jones nie zareagował na komentarz Polaka. Według ułożenia rankingu i zaplanowanych walk, Jan Błachowicz zdaję się być jedynym kandydatem do pojedynku z Jonsem. Medialne zaczepki skierowane w kierunku „Bonesa” na pewno zwiększają jego szansę, ale jak wiadomo UFC rządzi się swoimi prawami i musimy poczekać na informację, kogo widzą jako następnego przeciwnika w walce o pas z Jonem Jonesem.

źródło: Twitter