Ulubieniec lokalnej publiczności Wojciech „Kulkinio” Janusz (11-8) powraca do klatki po niespełna rocznej przerwie i nie będzie to żadna droga na skróty. Rywalem Szczecinianina będzie doświadczony Dawid Drobina (8-5).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wojciech Janusz to 32-letni wojownik trenujący w Berserkers Team Szczecin oraz BKS Olimp Szczecin. W zawodowym MMA rywalizuje od blisko 9 lat i stoczył w tym czasie 19 pojedynków. „Kulkinio” nie lubi zostawiać decyzji sędziów i na 11 zwycięstw, 8 było przed czasem. W swojej karierze Wojciech toczył boje dla wszystkich czołowych polskich organizacji – KSW, FEN oraz Babilon MMA. Teraz, po niecałych 2 latach powraca do klatki SBS, aby przynieść radość publiczności w swoim mieście. 

Przeciwnikiem Wojtka Janusza bedzie zawsze niebezpieczny Dawid Drobina, który słynie ze świetnego parteru, a każda osoba znająca się na grapplingu wie, że ten zawodnik uwielbia duszenia oraz dźwignie na nogi. Zawodnik Forca Brava podobnie jak swój przeciwnik zawsze dąży do zwycięstwa przed czasem i na ten moment w tym aspekcie ma 100% skuteczność. 

Zobacz także: „Zawiodłem” – Michał Oleksiejczuk zabiera głos po przegranej

Czy w Szczecinie również zobaczymy jakiąś efektowną wygraną? Kto wyjdzie zwycięsko z tego kapitalnie zapowiadającego się pojedynku? Przekonamy się już 7 czerwca.

Aktualna karta walk:
15. Wojciech Janusz vs Dawid Drobina
14. TBA vs TBA
13. Wojciech Kawa vs TBA
12. Michał Młynarczyk vs Adrian Kupiec
11. Sebastian Napierajczyk vs Waldemar Karkocha
10. Maciej Drozdowski vs Łukasz Smarzyński
9. Dominik Mazur vs Gracjan Rostkowski
8. Kamil Kaczmarek vs Dawid Marcinkowski
7. Karol Szczepański vs Bartosz Krogulec
6. Kamil Stysiak vs Paweł Kopaczka
5. Erwin Szczuczyński vs Adam Nowakowski
4. Alan Kin vs Paweł Borysewicz
3. Radosław Łabuda vs Mateusz Chmielewski
2. Hasan Davlatov vs Marcin Jurczyński
1. Piotr Jaroszewski vs Tomasz Pięta

Informacja prasowa