Minionej nocy w Biloxi odbyła się gala Bare Knuckle Fighting Championship 9. W walce wieczoru zobaczyliśmy Jason Knight, który znokautował Artema Lobova czym zrewanżował się za porażkę na BKFC 5.

Od samego początku to Amerykanin zyskiwał przewagę w tym pojedynku. Wykorzystywał swoją przewagę warunków fizycznych do punktowania swojego rywala. Lobov skupił się głównie na zadawaniu obszernych ciosów co kilka razy mu się udało. Amerykanin świetne pracował na nogach co pozwalało mu kilka razy umiejętnie skontrować swojego przeciwnika.

Kolejna odsłona zaczęła się  bardzo podobnie do poprzedniej. Jason Knight świetnie wykorzystywał przewagę szybkości co pozwoliło mu umieścić kilka ciosów na twarzy Lobova. Po około minucie Amerykanin w świetnym stylu skontrował swojego rywala piekielnie silnym prawym sierpowym, który zachwiał rywalem oraz otworzył drogę do prawego prostego, który posłał Rosjanina na deski.  Jason z pewnością poczuł krew i jeszcze do końca rundy trafił kilka celnych ciosów.

Trzecia runda zaczęła się od niecelnego prawego sierpowego, którego jego rywal uniknął. Amerykanin cały czas dystansował swojego przeciwnika bardzo dobrym lewym prostym. Rosjaninowi dzięki swoim obszernym ciosom udało się kilka razem trafić Jasona, który już nie był taki celny jak wcześniej. Ta runda była zdecydowanie najbardziej wyrównana.

W kolejnej odsłonie Knight po raz kolejny trafiał dzięki swojej pracy nóg co pozwało mu dalej trzymać rywala na dystans. Na około minutę przed końcem tej rundy wystrzelił niezwykle precyzyjną kombinacja, która zachwiała Lobovem. Widocznie podrażniony przebiegiem walki Rosjanin zaczął coraz częściej atakować swojego przeciwnika i udało mu się kilka razy dosięgnąć jego szczęki.

W ostatniej rundzie widać było, że Amerykanin będzie chciał zakończyć pojedynek i od początku zaczynał spychać rywala do defensywy za pomocą mocnych ciosów. Po 15 sekundach Jason Knight posłał Rosjanina po raz kolejny na deski piekielnie mocnym lewym sierpowym. Mimo, że Lobov wstał to sędzia podjął bardzo słuszną decyzję przerywając ten pojedynek.

źródło: Twitter, BKFC