Israel Adesanya potwierdził, że będzie walczył z Darrenem Tillem, jeśli Anglikowi uda się pokonać Marvina Vettoriego na gali UFC on ABC 2.

Panujący mistrz UFC w wadze średniej, Israel Adesanya (20-1), doznał pierwszej porażki w swojej karierze na gali UFC 259, gdzie zmierzył się z Janem Błachowiczem (28-8). Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

Powracający do wagi średniej Israel Adesanya ma mnóstwo potencjalnych przeciwników, z którymi mógłby się zmierzyć w przyszłości. Prawdopodobny jest rewanż z Robertem Whittakerem (22-5) lub Marvinem Vettorim (16-4), a także potencjalny pojedynek z Darrenem Tillem (18-3) lub Kevinem Hollandem (21-5).

Pomimo tego, że Darren Till wygrał tylko jedną walkę z czterech ostatnich, Israel Adesanya potwierdził ostatnio, iż zawodnik z Liverpoolu będzie następny, jeśli w przyszłym miesiącu pokona Marvina Vettoriego.

Zdecydowanie, jeśli wygra, dostanie walkę o pas. On jest numerem jeden na liście, ale najpierw wykonaj swoją robotę Till.

stwierdził Adesanya.

„The Last Stylebender” dodał, że jest zainteresowany powrotem do klatki już w maju lub czerwcu.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek Adesanya vs. Till?

Zobacz także: „Wciąż podnosi poprzeczkę” – Georges St-Pierre z uznaniem o obecnym mistrzu, Kamaru Usmanie

źródło: bjpenn.com