Jessica Andrade pozostanie na „Fight Island”, chce wejść na zastępstwo

102
źródło: bjpenn.com

Popularna „Bate Estaca” w zeszłą sobotę na gali UFC 251 przegrała z Rose Namajunas przez niejednogłośną decyzję sędziów. Brazylijka chce jak najszybciej ponownie wejść do oktagonu, w związku z czym pozostanie na „Fight Island”, gdyż liczy na to, że podejmie rękawice w zastępstwie.

Prezes amerykańskiej organizacji, we wtorkowej rozmowie z mediami, potwierdził, że Jessica Andrade kontaktowała się już z nim w tej sprawie.

Tak, dała mi znać, że już trenuje i jest gotowa, aby zawalczyć. Jest małą bestią. Nie martwię się, że nie zrobi wagi, albo że dozna kontuzji – potrzebujemy jej, jako zabezpieczenia. To po prostu jest jej mentalność i pokazuje, jaką jest twardzielką. Zaczepiła mnie i powiedziała: ‚Jestem gotowa, aby zawalczyć ponownie, jeśli będziesz mnie potrzebował.’

powiedział Dana White.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Była mistrzyni wagi słomkowej jest obecnie po dwóch porażkach z rzędu. W sierpniu ubiegłego roku straciła pas na rzecz Weili Zhang, a ostatnio przegrała wspomniany już wcześniej rewanż z „Thug Rose”. 27–latka aktualnie plasuje się na drugim miejscu w rankingu kategorii do 115 funtów.

Myślicie, że zobaczymy jeszcze Andrade na „Fight Island”?

Zobacz także: Ostra wymiana zdań pomiędzy Yanem a Cejudo: „Szczekasz z bezpiecznej odległości, klaunie”

Źródło: BJPENN