Coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że Joanna Jędrzejczyk realnie wróci do zawodowej rywalizacji. Polka zameldowała się teraz na matach American Top Team, gdzie w ostatnich latach przygotowywała się do swoich potyczek.

Czerwiec 2022, UFC 275 w Singapurze – właśnie wtedy po raz ostatni mogliśmy zobaczyć Joannę Jędrzejczyk (16-5) w oktagonie amerykańskiego giganta. Po drugiej przegranej z kolei – tym razem przed końcem regulaminowego czasu – podjęła decyzję o zawieszeniu rękawic na kołku. Gołym okiem widać jednak, iż wciąż drzemie w niej chęć rywalizacji – raz po raz sugeruje bowiem ewentualny powrót, odnosząc się nawet do konkretnych rywalek.

Zobacz także: Powrót Joanny Jędrzejczyk nieunikniony? Była mistrzyni podgrzewa atmosferę

W ostatnich tygodniach była mistrzyni wspominała o tym, że chce wybrać się teraz na obóz do Tajlandii. Okazuje się natomiast, iż finalnie wybrała inną destynację. Trafiła nie do Azji, a na Florydę, do American Top Team, gdzie przecież spędziła kilka ładnych lat swojej kariery.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Poniżej znajduje się grafika, która obrazuje to, w jaki sposób aktualnie prezentuje się ścisła czołówka dywizji słomkowej w UFC. Pozostaje więc pytanie – z którą z tych rywalek Polka byłaby w stanie rywalizować?

Źródło: Instagram/Joanna Jędrzejczyk