Po bardzo udanym 2022 roku, Yann Liasse rusza na podbój Cage Warriors. Już 15 kwietnia zawalczy o mistrzowski pas wagi lekkiej brytyjskiej organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Yann Liasse (9-1) w minionym roku wystąpił pięciokrotnie, zwyciężając w czterech z tych pojedynków – jedna potyczka zakończyła się natomiast wynikiem ’no contest’ po nieintencjonalnym faulu. Zdecydowaną większość z tych bojów toczył pod szyldem KSW, jednakże okazuje się, iż przy najbliższej okazji nie wystartuje w największej organizacji MMA nad Wisłą. Oficjalnie potwierdzono, że 15 kwietnia zawalczy z Georgem Hardwickiem (11-1) o mistrzowski pas wagi lekkiej Cage Warriors. Potyczka ta zwieńczy galę z numerem 152, która rozegra się w Manchesterze.

Reprezentujący barwy Wielkiej Brytanii Hardwick, podejdzie do tej rywalizacji napędzony serią siedmiu wygranych, pokonując po drodze chociażby naszego krajana – Łukasza Koperę (11-7). Po raz ostatni widziany był w akcji, w listopadzie minionego roku. Stanął wtedy w szranki z Chrisem Bungardem (17-8), którego ostatecznie pokonał przed końcem drugiej odsłony.

Zobacz także: Łukasz Kopera podejmie niepokonanego Anglika na gali Cage Warriors w Manchesterze

Źródło: Twitter/Cage Warriors