Komentator UFC, Joe Rogan w swoim podcaście w ciepłych słowach wypowiedział się na temat Iana Garry’ego doceniając jego ostatni występ. Wyraził także swoje zdanie na temat potencjału Irlandczyka. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W ostatniej walce Ian Garry (12-0) po raz pierwszy miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w starciu z rywalem notowanym w czołowej 15 rankingu UFC. Był nim Daniel Rodriguez (17-4), jednak jak się okazało w samej walce, Amerykanin nie stanowił dla Irlandczyka zbyt dużego wyzwania, przegrał bowiem przez TKO już w pierwszej rundzie. Po tym zwycięstwie, otrzymał on wiele pochwał za występ, w tym również od Joe Rogana.

Jest niepokonany, bardzo inteligentny i pewny siebie. Pokonanie Daniela Rodrigueza w ostatniej walce w taki sposób i bycie pierwszym zawodnikiem, który zastopował Rodrigueza ciosami – to duże osiągnięcie. On to ma. Cokolwiek to jest, on to ma. Jest na fali wznoszącej.

„The Future” jest byłym mistrzem Cage Warriors w kategorii półśredniej, w UFC walczy od 2021 r. Do tej pory stoczył dla tej organizacji 5 walk, a w kolejnej być może zmierzy się z Neilem Magnym (27-10), którego wyzwał na pojedynek po ostatnim zwycięstwie. Garry nie ukrywa, że dużą inspiracją jest dla niego jego rodak, były podwójny mistrz Conor McGregor (22-6). 

Zobacz także: Garry wziął na celownik doświadczonego zawodnika

Autor: Dawid Ważny

Źródło: Spotify/The Joe Rogan Experience