Joe Rogan o walce wieczoru na UFC 244: „Wolałbym starcie pomiędzy Usmanem a Colbym”

42
inthecage.pl
źródło: mmajunkie

Komentator UFC – Joe Rogan – skomentował starcie pomiędzy Natem Diazem (20-11) a Jorge Masvidalem (34-13), które odbędzie się 2 listopada w Madison Square Garden. Amerykanin jest bardzo podekscytowany tymże zestawieniem, jednak jak sam przyznaje, wolałby zobaczyć inny pojedynek w kategorii półśredniej.

Wczoraj organizacja UFC ogłosiła walkę wieczoru gali UFC 244. Wielu polskich fanów miało nadzieję, że w tak ważnym wydarzeniu w kalendarzu UFC znajdzie się pojedynek o pas kategorii półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem a Jonem Jonesem. Niestety te nadzieje zawiodły i nie pozostaje nam nic jak uzbroić się w cierpliwość, gdyż tej nocy w oktagonie zobaczymy Nata Diaza oraz Jorge Masvidala. Szykuje się niezłe starcie, prawda? Obaj panowie kochają wymieniać ciosy i za każdym razem fundują fanom wielką dawkę emocji. Niestety nie każdemu da się dogodzić. Komentator UFC – Joe Rogan – przyznał, że chętnie zobaczyłby inny pojedynek w kategorii półśredniej:

Jestem tylko podekscytowany. Chcę zobaczyć pojedynek Usman vs Colby. To musi się wydarzyć.

Od dawna wiadomo, że Kamaru Usman oraz Colby Covington nie darzą siebie sympatią i wzajemnie się obrażają za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy kiedykolwiek dojdzie do tego zestawienia? Miejmy nadzieję, że tak, jednak na razie zostaliśmy uraczeni innym starciem, które na pewno przyniesie nam wiele emocji.

źródło: bjpenn.com