John Kavanagh o pojedynku Usman vs. McGregor: „Myślę, że Conor by wygrał”

168
talksport.com/essentiallysports.com

Trener John Kavanagh uważa, że odpowienio przygotowany Conor McGregor byłby w stanie pokonać aktualnego mistrza dywizji półśredniej – Kamaru Usmana.

Mimo, że Conor McGregor jakiś czas temu ogłosił, iż przechodzi na sportową emeryturę, ciągle widnieje na nagłówkach wszelkich portali. Wiele osób pokochało go za bezprecedensowy charakter, który jest również poparty świetnymi umiejętnościami prezentowanymi w oktagonie. Z tego powodu fani wciąż dopytują o Irlandczyka.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

John Kavanagh podczas live’a na swoim Instagramie, zapytany o hipotetyczny pojedynek jego podopiecznego z aktualnym czempionem kategorii do 77 kg – Kamaru Usmanem, bez zastanowienia odparł, iż to „Notorious” byłby górą.

To by było naprawdę interesujące. Na pewno mielibyśmy do czynienia ze sporą różnicą w rozmiarze. Będę szczery – myślę, że Conor jest w stanie pokonać każdego w mniej więcej takiej samej klasie wagowej. Jest bardzo silny, także spokojnie może znokautować kogokolwiek. Jeśli miałby porządny obóz treningowy to wydaje mi się, iż by wygrał.

Niestety takie zestawienie to tylko domysły, bo jak wczoraj informowaliśmy, ten sam szkoleniowiec potwierdził emeryturę McGregora.

Zobacz także: John Kavanagh o emeryturze Conora McGregora: „G*wno mogę z tym zrobić”

„The Nigerian Nightmare” póki co nie powinien skupiać się na tym hipotetycznym starciu, ponieważ za kilka dni stanie w obronie pasa mistrzowskiego, który będzie mu próbował odebrać Brazylijczyk – Gilbert Burns.

Źródło: Instagram