Mike Brown: Dustin Poirier zasługuje na wypłatę w wysokości miliona dolarów

70
lasueur.com

Mike Brown uważa, że jego podopieczny Dustin Poirier zasługuje na wypłatę w wysokości miliona dolarów.

Dustin Poirier w ostatnią sobotę po świetnym pojedynku pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Dana Hookera. Dzięki temu zwycięstwu „The Diamond” ponownie zapukał do czołówki wagi lekkiej organizacji UFC. Mike Brown, który jest trenerem Poiriera, stwierdził, iż jego podopieczny zasługuje teraz na wielką walkę, jak choćby rewanż z Justinem Gaethje. Trener „The Diamonda” uważa również, iż Dustin zasługuje na sporą podwyżkę, ponieważ jego pojedynki są ekscytujące.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

 

Gdyby to zależało ode mnie, to następny pojedynek Dustina byłby o pas. W doskonałym świecie, jeśli Justin wygra z Khabibem, to następne starcie powinno być przeciwko Dustinowi, w doskonałym świecie tak by się stało. To byłby najlepszy scenariusz, ale niezależnie od tego, z kim zawalczy, zasługuje na podwyżkę i dużo pieniędzy za to, co robi. Każda walka z udziałem Dustina jest szalona. Nigdy nie ma nudnej minuty. Myślę, że zasługuje na milionową wypłatę.

Brown stwierdził również, że Poirier zasługuje na podwyżkę, ponieważ poprzez swój efektowny styl walki Dustin otrzymuje sporo ciosów podczas pojedynków.

Ten facet zasługuje na dobrą zapłatę. Wszyscy chcemy go zobaczyć. On i Gaethje są dwoma najbardziej elektryzującymi facetami w organizacji. Walczyli już między sobą i była to walka roku. Każda walka Poiriera to kandydat do walki roku. Chodzi o to, że nie wiesz, która walka będzie ostatnia. Ci faceci wyrządzają sobie nawzajem wiele szkód. To na pewno nie jest dla nich dobre.

stwierdził Mike Brown.

Dustin Poirier za swój ostatni pojedynek zainkasował 300 000 dolarów oraz bonus w wysokości 50 000 dolarów.

Zobacz także: John Kavanagh o pojedynku Usman vs. McGregor: „Myślę, że Conor by wygrał”

źródło: bjpenn.com