Jeszcze przed końcem bieżącego roku, znany na naszym podwórku Jonas Magard stanie w obronie swojego mistrzowskiego trofeum. Podczas grudniowego OKTAGON 38, skrzyżuje rękawice z doświadczonym Filipem Mackiem.

Występujący pod flagą Danii, Jonas Magard (14-5), dołączył do znajdującej się poza granicami naszego kraju organizacji w minionym roku. Przeszedł tam bezpośrednio z Fight Exclusive Night, tuż po utracie mistrzowskiego trofeum. Po zaledwie jednym, efektownym zwycięstwie, przystąpił do konfrontacji o najwyższe laury. Podczas OKTAGON Prime 4 zmierzył się z Filipem Mackiem (27-16-1) i pokonawszy go po pełnym dystansie, stał się nowym czempionem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, że Czech będzie miał teraz okazję do rewanżu. Oficjalnie potwierdzono już bowiem drugie starcie, które rozegra się 30 grudnia w Pradze. Wygląda więc na to, iż przedstawiciele OKTAGON MMA chcą zamknąć ten rok z przytupem, ponieważ będzie to kolejna mistrzowska konfrontacja podczas tego wydarzenia. W main evencie, Patrik Kincl (26-10), podejmie Karlosa Vemolę (33-6).

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA