Jorge Masvidal wysłał ostrzeżenie w kierunku Gilberta Burnsa przed ich sobotnim starciem w co-main evencie gali UFC 287.

Gwiazda jednego występu, Jorge Masvidal ma powrócić do oktagonu w co-main evencie UFC 287 przeciwko Gilbertowi Burnsowi w bardzo oczekiwanym pojedynku. To niezwykle ważna walka dla dalszej kariery Masvidala, ponieważ ma on trzy porażki z rzędu i zasugerował, że przejdzie na emeryturę, jeśli przegra.

Zobacz także: Walka z Burnsem na UFC 287 ostatnią w karierze Masvidala?

Jednak Amerykanin jest pewny, że znokautuje Burnsa i wróci na ścieżkę zwycięstw, wysyłając ostrzeżenie do „Durinho” przypominając mu, co robi z ludźmi 'wąchającymi krocze’. Masvidal oczywiście odnosi się do sytuacji z Benem Askrenem, którego znokautował w zaledwie pięć sekund latającym kolanem.

Gilbert, jesteś wąchaczem krocza, udowodnij mi, że się mylę.

– powiedział Masvidal w promocji UFC.

I wiesz, co robię z ludźmi, którzy wąchają krocze. Czuję, że on czuje się przyciągany do mojego kolana, po prostu to czuję. Mam już wystarczająco dużo pieniędzy, więc nie walczę dla pieniędzy, chcę złapać jedno lub dwa ciała w tym roku… Utnę mu głowę.

Chociaż Jorge Masvidal jest pewny, że znokautuje Gilberta Burnsa na UFC 287, mówi, że jest dodatkowa presja, ponieważ walka odbywa się w Miami, wobec czego odczuwa presję, aby pokonać Burnsa i zdobyć zwycięstwo przed ludźmi ze swojego miasta.

To nic osobistego, ale chcę mu rozkwasić twarz, nie wiem, czy nazwać to osobistym czy po prostu presją, którą muszę przynieść, aby ten gość został zabity w moim mieście.

Masvidal wchodzi do walki jako zdecydowany underdog, gdyż przegrał trzy walki z rzędu. Ostatnio przegrał decyzją z Colbym Covingtonem, a poprzedzały to dwie porażki z Kamaru Usmanem o tytuł wagi półśredniej.

Zobacz także: UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

źródło: bjpenn.com