Jorge Masvidal podzielił się swoimi przewidywaniami co do zbliżającej się walki Nick Diaz vs. Robbie Lawler 2 na UFC 266.

Nick Diaz (26-9) i Robbie Lawler (28-15) spotkają się w sobotnią noc w pięciorundowej walce w wadze półśredniej na UFC 266. Jest to długo oczekiwany rewanż pomiędzy oboma zawodnikami. Pierwszy pojedynek odbył się w 2004 roku na gali UFC 47, gdzie Diaz w drugiej rundzie znokautował Lawlera.

Wypowiadając się na swoim kanale YouTube, Masvidal został zapytany o to, kto jego zdaniem wygra walkę Diaz vs. Lawler 2. Według „Gamebreda” zwycięzcą tego pojedynku będzie Diaz.

Jestem bardzo zainteresowany wynikiem tej walki. Uwielbiam Robbiego Lawlera. Byliśmy kolegami z klubu przez jakieś cztery lata. Jeden z lepszych facetów w tym sporcie – po prostu twardy koleś, świetny koleś, świetny zawodnik. Nie sądzę, że jest tym samym zawodnikiem, którym był cztery lata temu. Nie widziałem walki Nicka Diaza od ośmiu lat, więc ta walka jest dla mnie bardzo, ale to bardzo interesująca. Nie wiem, co się wydarzy. Nie widziałem, jak Nick walczy. Nie wiedziałem, czy przez te osiem lat utrzymywał się w najlepszej formie, czy nie. Ale jeśli miałbym postawić na to pieniądze, to pewnie skłaniałbym się ku Nickowi.

stwierdził Masvidal.

Zgadzacie się z typowaniem Masvidala?

źródło: MMAJunkie