Justin Gaethje ostro o Covingtonie: „Gardzę nim bardziej, niż kimkolwiek innym na Ziemi”

303
mmajunkie.usatoday.com, ufc.com

Colby Covington zdecydowanie jest typem człowieka, którego się kocha lub nienawidzi. Wiele osób należy do tej drugiej grupy. Wśród nich znajduje się także aktualny tymczasowy mistrz UFC dywizji lekkiej, Justin Gaethje.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Charakter popularnego „Chaosa” często nie pozwala mu przejść obok niektórych spraw obojętnie, co prowadzi do licznych konfliktów z jego udziałem. Mimo arogancji, nie można mu jednak odmówić umiejętności sportowych. Jego fanem nie jest – delikatnie mówiąc – natomiast Justin Gaethje.

Dobrze się o nim wypowiadałem, ze względu na jego profesjonalizm. Ale później udzielił kilku wywiadów i teraz gardzę nim bardziej, niż prawdopodobnie kimkolwiek innym na Ziemi – tak samo, jak pedofilami, czy mordercami. Jest tchórzem i bardzo fałszywą osobą. Przed kamerami udaje, że ma 'gołębie serce', a potem wszystko się zmienia. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak nieautentyczną osobą, jak on i jako mężczyzna, z miłą chęcią uderzyłbym go prosto w twarz.

„Highlight” występuje w kategorii lekkiej, w której już na wydarzeniu UFC 254 przystąpi do unifikacyjnego pojedynku naprzeciw niepokonanego „Dagestańskiego Orła”, Khabiba Nurmagomedova. Colby Covington jest natomiast zawodnikiem walczącym w wadze do 77 kg, dlatego kto wie, może ich drogi kiedyś się przetną?

Zobacz także: Chimaev vs. Thompson planowane na walkę wieczoru listopadowej gali – pojedynek bliski finalizacji

Źródło: MMAjunkie