Choć Daniel Rutkowski nawołuje o rewanżowe spotkanie z Patrykiem Kaczmarczykiem, ten zupełnie nie jest zainteresowany taką opcją. Jak przyznaje wraz ze swoim menadżerem – obecnie patrzą wyłącznie na zestawienia z wyżej notowanymi fighterami

11 listopada miejsce miało KSW 88, do którego doszło w Radomiu. W walce wieczoru spotkało się dwóch czołowych zawodników kategorii piórkowej. Faworyzowany Daniel Rutkowski (16-4) skrzyżował rękawice z Patrykiem Kaczmarczykiem (11-2). Pomimo, iż wiele osób skreślało młodszego z zawodników, ten udowodnił swoją wartość, pewnie rozgrywając potyczkę na pełnym dystansie i ostatecznie zgarniając wygraną na kartach sędziowskich.

Takie rozwiązanie zupełnie nie było na rękę „Rutkowi”, który praktycznie momentalnie zaapelował o rewanż. Co więcej – jest wręcz przekonany, że do tego dojdzie.

Zobacz także: „Rewanż na pewno będzie” – Rutkowski po porażce z Kaczmarczykiem

Sztab Kaczmarczyka, jak i on sam nie są co do tego jednak przekonani. Jasno dają do zrozumienia, że aktualnie interesują ich wyłącznie zestawienia, które doprowadzą do pojedynku o najważniejsze trofeum.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po ostatnim zwycięstwie, Kaczmarczyk awansował na drugą pozycję w oficjalnej klasyfikacji kategorii piórkowej. Przed nim więc obecnie znajduje się już tylko Robert Ruchała (9-1), z którym w przeszłości miał już okazję się spotkać, a także pełnoprawny czempion, Salahdine Parnasse (18-1).

Źródło: X/Patryk Kaczmarczyk, fot. Materiały prasowe KSW