Wszystko wskazuje na to, że już niebawem Kamil Oniszczuk wejdzie do klatki Bellator MMA. Polak złożył już podpis na umowie, o czym poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Kamil Oniszczuk (9-1) w ostatnim czasie związany był z rosyjską organizacją ACA, gdzie zawalczył trzykrotnie, kończąc z bilansem 2:1. Miniony pojedynek stoczył w grudniu zeszłego roku, przy okazji gali z numerem 133. Skrzyżował wówczas rękawice z doświadczonym Vladimirem Fedinem (18-8), którego rozbił już w inauguracyjnej odsłonie. Kilka miesięcy później gruchnęła informacja o związaniu się z prowadzonym przez Scotta Cokera Bellator MMA.

Zobacz także: Kamil Oniszczuk dołączył do organizacji Bellator MMA

Bardzo możliwe, że Polak zadebiutuje tam jeszcze w bieżącym roku. Kontrakt na pojedynek został już bowiem oficjalnie podpisany.

„Umowa podpisana. Nadchodzi wielka walka.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Póki co brak jakichkolwiek szczegółow, związanych z przeciwnikiem, czy terminem starcia. Mając jednak na uwadze to, że Oniszczuk w przeszłości otrzymał już propozycję skrzyżowania rękawic z Yoelem Romero (14-6), wyzwanie zapewne będzie wymagające.

Źródło: Twitter/Kamil Oniszczuk